Svømming for alle

Klubbrekorder

Jenter

Øvelse Navn Fødselsår Tid Sted År
50m fri senior

50m fri junior

Elise K. Munkhaugen

Suna Almina S. Sivgin

1987

2010

29,94

31,54

Husebybadet

Husebybadet

2024

2024

50m rygg Suna Almina S. Sivgin 2010 42,35 Kristiansund 2022
50m butterfly sen.

50m butterfly jun.

Elise K. Munkhaugen

Teja Domarkaite

1987

2010

32,66

34,22

Husebybadet

Pirbadet

2024

2024

50m bryst Suna Almina S. Sivgin 2010 41,17 Husebybadet 2024
100m fri Suna Almina S. Sivgin 2010 1.12,45 Pirbadet 2024
100m rygg Suna Almina S. Sivgin 2010 1.35,28 Pirbadet 2023
100m bryst Suna Almina S. Sivgin 2010 1.38,96 Hommelvik 2023
100m butterfly Cornelia Hansen Gaasvik 2010 1.26,83 Pirbadet 2024
100m medley Teja Domarkaite 2010 1.20,44 Pirbadet 2024
200m fri Cornelia Hansen Gaasvik 2010 2.39,35 Husebybadet 2024
200m bryst Emmelin Munkhaugen 2012 3.26,01 Levanger 2024
200m rygg Emmelin Munkhaugen 2012 3.06,36 Levanger 2024
200m medley Emmelin Munkhaugen 2012 3.04,01 Levanger 2024
400m fri Cornelia Hansen Gaasvik 2010 5.48,65 Husebybadet 2024

 

 

Gutter

Øvelse Navn Fødselsår Tid Sted År
50m fri senior

50m fri junior

Bjørnar Gaasvik

Olav Nygård Bergum

1979

2010

27,45

29,28

Husebybadet

Husebybadet

2024

2024

50m bryst senior

50m bryst junior

Geir Langlete

Maxym Dudnyk

1968

2007

36,76

38,78

Husebybadet

Hommelvik

2024

2023

50m rygg Olav Nygård Bergum 2010 34,81 Pirbadet 2024
50m b.fly senior

50m b.fly junior

Bjørnar Gaasvik

Olav Nygård Bergum

1979

2010

28,75

32,75

Husebybadet

Pirbadet

2024

2024

100m fri Olav Nygård Bergum 2010 1.04,70 Husebybadet 2024
100m rygg Olav Nygård Bergum 2010 1.19,58 Pirbadet 2024
100m bryst Maxym Dudnyk 2007 1.30,69 Pirbadet 2023
100m butterfly Olav Nygård Bergum 2010 1.20,86 Levanger 2024
100m medley Olav Nygård Bergum 2010 1.16,60 Husebybadet 2024
200m fri Skage Raudsepp Remlo 2010 2.35,47 Kristiansund 2023
200m bryst Olav Nygård Bergum 2010 3.08,74 Levanger 2024
200m rygg Olav Nygård Bergum 2010 2.41,40 Levanger 2024
200m medley Olav Nygård Bergum 2010 2.41,65 Levanger 2024
400m fri Olav Nygård Bergum 2010 5.00,68 Levanger 2024

 

 

Stafett

Øvelse Navn Tid Sted År
4x50m fri jenter Suna, Teja, Cornelia, Kristina 2.17,19 Kristiansund 2023
4x50m fri gutter Olav, Sander, Tymofii, Skage 2.26,69 Kristiansund 2023
4x50m medley jenter Cornelia, Suna, Teja, Johanne 2.47,94 Pirbadet 2023
4x50m medley gutter Olav, Maxym, Skage, Gleb 2.32,49 Pirbadet 2023
4x50m fri mix Skage, Maxym, Cornelia, Suna 2.11,19 Pirbadet 2023
4x50m medley mix sen.

4x50m medley mix jun.

Bjørnar, Geir, Cornelia, Suna

Olav, Suna, Skage, Cornelia

2.20,85

2.52,51

Husebybadet

Husebybadet

2024

2022

4x100m fri jenter Emmelin, Cornelia, Johanne, Suna 6.06,88 Husebybadet 2022
4x100m fri mix Suna, Olav, Sondre, Skage 5.51,35 Verdal 2022

 

Share this post